پایگاه خبری کنگره آمریکا از ضرورت حمایت از گروهک تروریستی "منافقین" برای کمک[!] به مردم ایران سخن گفت!

  چهارشنبه, 10 شهریور 1395 ساعت 11:56

در این گزارش آمده است: در حالی که ایالات متحده برای انتخاب رئیس جمهور جدید در ماه نوامبر آماده می‌شود، فرصتی جدید پیش روست تا سیاست خارجی آمریکا در قبال ایران، با نگاهی تازه تعریف شود. اما چه سیاست خارجی می‌تواند منافع آمریکا و غرب را تأمین کند؟

این گزارش می افزاید: هنوز هم نیروی بالقوه برای ایجاد تغییرات دموکراتیک! در ایران وجود دارد؛ تغییراتی که شورای ملی مقاومت ایران نویدبخش آن است و آمریکا باید از آن حمایت کند!

حتی در صورتی که رئیس جمهور جدید آمریکا تصمیم داشته باشد که توافق هسته ای اوباما با ایران را حفظ نماید -که انتخابی نامناسب به نظر می‌رسد- هنوز فرصت سیاسی برای ارسال این پیام وجود  دارد که حکومت جمهوری اسلامی تنها گزینه موجود نیست.

 

• پ.ن: گروه تروریستی منافقین که هفده هزار شهید ترور، نتیجه عملیاتهای تروریستی آنها در داخل خاک ایران بوده، همواره مورد حمایت غربی ها و صهیونیست ها بوده اند. حال پایگاه خبری رسمی کنگره آمریکا در اقدامی مضحک، دستور حمایت از گروهی تروریستی را برای ایجاد تغییرات دموکراتیک! صادر کرده است. این یعنی حمایت از گروهی که قبل از ظهور داعش، اقدامات وحشیانه گسترده ای همانند داعش را در پرونده خود دارد!

***

• پیوند خبر:

http://goo.gl/JfcwFf

• عضویت در کانال اندیشکده راهبردی تبیین:

https://telegram.me/joinchat/BG7BhTvAH-fc1CjjeSCo4g

Noskhe Jadid

آخرین مطالب